468

رستوران های نوشهر

رستوران های نوشهر

نوشهر شهری سرسبز و مملو از جاهای دیدنی، جنگل های بی نظیر، بناهای تاریخی سواحل بکر و تفریحات خاطره انگیزی است و هرکسی که اوقات فراغت خود را در نوشهر سپری می کند، بی شک یکی از بهترین تجربه های سفر به شمال کشور را برای خود رقم میزند. به دلیل جذابیت غذاهای محلی و همچنین وجود رستوران های بسیار، رستوران گردی به یکی از محبوب ترین تفریحات در این شهر تبدیل شده است. اگر شما هم علاقمند به رستوران گردی هستید، در ادامه با ما همراه باشید تا با برخی از بهترین رستوران های نوشهر بیشتر آشنا شوید.

#1 رستوران نرگس خاتون

رستوران نرگس خاتون یکی از رستوران های لوکس و نسبتاً گرانقیمت نوشهر است و از معدود رستوران هایی می باشد که به لطف سرو انواع غذاهای باکیفیت و بی نظیر، همه آن را میشناسند. این موضوع را زمانی مشاهده خواهید کرد که در روزهای آخر هفته و ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه که افراد بسیاری به نوشهر سفر می کنند، جمعیت زیادی را در رستوران مشاهده کنید.

رستوران نرگس خاتون از محیطی با دکوراسیون شیکی برخوردار بوده و علاوه بر میز و صندلی ها، تخت های مختلفی هم در رستوران مشاهده می شود. در منوی رستوران، انواع غذاهای ایرانی شامل انواع خورشت ها، کباب ها و غیره مشاهده می شود اما غذاهای محلی شمال کشور هم در منو هستند که مهم ترین دلیل محبوبیت رستوران نرگس خاتون در میان بهترین رستوران های نوشهر به شمار میرود چراکه از نظر مردم و گردشگران، یکی از بهترین مقاصد در نوشهر برای تجربه طعم بی نظیر غذاهای لذیذ شمالی، رستوران نرگس خاتون می باشد. لازم به ذکر است تمامی غذاها علاوه بر اینکه از کیفیت بالایی برخوردار هستند، قیمت های بسیار خوبی هم دارند.

آدرس رستوران نرگس خاتون نوشهر

رستوران نرگس خاتون در شرق نوشهر قرار دارد و افرادی که در میان بهترین رستوران های نوشهر، رستوران نرگس خاتون را برای غذاهای لذیذ شمالی انتخاب کرده اند ابتدا باید نوشهر را به سمت شرق ترک کنند تا از میدان آزادی وارد جاده شده و پس از 2.5 کیلومتر، در سمت راست جاده رستوران نرگس خاتون را مشاهده کنند. همچنین رستوران نرگس خاتون دارای پارکینگ اختصاصی بوده و در ایام شلوغ هم با اینکه ظرفیت پارکینگ تکمیل می شود، به دلیل حضور نگهبان رستوران مشکلی از بابت جای پارک نخواهید داشت.

شماره تماس رستوران نرگس خاتون نوشهر: 52339292-011

ساعت کاری رستوران نرگس خاتون نوشهر: همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 ش

رستوران های نوشهر

#2 رستوران حسن رشتی نوشهر

رستوران حسن رشتی نوشهر از معدود رستوران های این شهر است که به ندرت خلوت بوده و همیشه بخصوص در ایام اوج سفر مردم به شهرهای شمالی کشور، ترافیک های سنگینی را در جلوی رستوران مشاهده خواهید کرد. رستوران حسن رشتی را افرادی که به رشت سفر کرده اند میشناسند چراکه در شهر رشت، رستوران حشن رشتی جزء بهترین و محبوب ترین رستوران ها می باشد اما در نوشهر هم این رستوران توانسته در میان بهترین رستوران های نوشهر قرار گرفته و روز به روز به کیفیت غذاهای لذیذش هم اضافه کند.

رستوران حسن رشتی نوشهر تنوعی از غذاهای ایرانی و محلی را برای مشتریانش سرو می کند و اگر به دنبال رستورانی هستید که درکنار غذاهای لذیذ و دوست داشتنی، قیمت های بسیار خوبی هم داشته باشند، بی شک رستوران حسن رشتی می تواند انتخاب بی نظیری باشد. رستوران حسن رشتی محیطی با دکوراسیون شیک دارد و برخلاف برخی از بهترین رستوران های نوشهر که محیطی بسیار لوکس داشته و به طبع آن، قیمت های غذاها هم بالا می باشد، خبری از تزئینات پرزرق و برق در این رستوران نیست. لازم به ذکر است رستوران حسن رشتی نوشهر با اینکه ظرفیت بالایی دارد اما در برخی از ایام خاص سال که افراد بسیاری راهی نوشهر می شود، توانایی پاسخگویی به حجم زیاد مشتریان را نخواهد داشت.

آدرس رستوران حسن رشتی نوشهر

رستوران حسن رشتی نوشهر در میدان فردوسی قراردارد و برای اینکه بتوانید به رستوران دسترسی داشته باشید، ابتدا هرکجای نوشهر که هستید وارد خیابان فردوسی شوید و این خیابان را تا انتها به سمت ساحل بروید تا بعد از تقاطع خیابان عمادالدین کرمی، رستوران حسن رشتی را مشاهده کنید. همچنین در نظر داشته باشید برخی از جاذبه های دیدنی نوشهر هم در نزدیکی رستوران حسن رشتی قرار دارند که شامل برج تی وی اس و بازار روز نوشهر بوده و بازدید از آن ها هم خالی از لطف نخواهد بود.

شماره تماس رستوران حسن رشتی نوشهر: 52333317-011

ساعت کاری رستوران حسن رشتی نوشهر: همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 18:00 و از ساعت 19:00 الی 23:00

 

 

وبلاگ
ترندهای جدید چیست؟

پست های وبلاگ