رستوران

۱۰ تا از بهترین رستوران های شمال ایران و راز شهرت شان!

۱۰ تا از بهترین رستوران های شمال ایران و راز شهرت شان!

سفر به شمال ایران همواره یکی از جمله پایه ثابت ترین برنامه های مسافرتی ایرانیان است. چشیدن طعم غذاهای محلی هر بخشی از ایران را میتوان هیجان انگیزترین بخش هر مسافرتی دانست. در صورتی که قصد سفر به شمال ایران دارید پیشنهاد میکنیم در ابتدا با خوشمزه ترین غذاهای شمال ایران آشنا شوید و بعد تا انتها با ما در الی گشت همراه باشید تا شما را با بهترین رستوران های شمال ایران آشنا کنیم تا در زمانی که به این خطه از ایران سفر کردید بتوانید با دانش بیشتری به سراغ رستوران ها رفته و غذاهای آنها را امتحان کنید

رستوران سنتی یاقوت

از جمله بهترین رستوران های شمال میتوان به رستوران سنتی یاقوت اشاره کرد. این رستوران که در شهر ایزدشهر مازندران واقع شده است را میتوان از جمله بهترین رستوران های ساحلی در مسیر بابلسر تا چالوس دانست. فضای فوق العاده و غذای به روز و سالم سبب شده است تا نام این رستوران در بین بهترین رستوران های شمال قرار گیرد.

آدرس : مازندران ، ایزدشهر روبروی گلستان ۷۶

شماره تماس : ۰۱۱۴۴۵۸۱۰۸۱ – ۰۹۱۰۰۰۳۰۱۰۸۰

رستوران اکبر جوجه رامسر

با عبور از رامسر مطمئنا نام اکبر جوجه آنرا بر روی تابلوها و بنرهای راهنما خواهید دید. این شعبه از رستوران های محبوب اکبر جوجه در شهر رامسر همچون سایر شعب اکبر جوجه به شما اکبر جوجه ای با طعم اصیل و سنتی را ارائه خواهد نمود. از نظر قیمتی میتوان اکبرجوجه رامسر را یک رستوران مقرون به صرفه دانست. در کنار اکبر جوجه که غذای اصلی این رستوران به شمار می رود میتوانید جوجه ترش را نیز امتحان کنید.

آدرس اکبر جوجه رامسر: مازندران، رامسر، بلوار امام خمینی، پلاک ۲۲

شماره تماس: ۰۰۱۱۵۵۲۱۳۹۰۵

ساعات کار: ۱۱ صبح تا ۱ شب

رستوران خاور خانوم

از جمله دیگر بهترین رستوران های شمال میتوان به رستوران خاور خانم در گیلان اشاره نمود. خاور خانم مدیر این رستوران بوده و با دستپخت خودش بهترین غذاهای محلی شمالی را برای شما طبخ و آماده سرو می نماید. برای صرف وعده غذایی بی نظیر در این رستوران می بایست به روستای سرولات در گیلان سفر کنید. در صورتی که مایلید در سفر به شمال از بهترین رستوران گیلان غذایی سنتی سفارش دهید بدون شک رستوران خاور خانم یکی از جمله رستوران هایی است که نباید چشیدن طعم غذاهای آنرا از دست داد.

آدرس رستوران خاور خانم: گیلان، روستای سرولات، جاده امینی

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۴۴۹۴۳۴

ساعات کار: ۱۲ ظهر تا ۶ عصر

 

رستوران خاور خانم - الی گشت

رستوران کشتی

رامسر را میتوان منبع بهترین رستوران های شمال دانست. یکی دیگر از این رستوران ها که در این شهر واقع شده است رستوران کشتی است. شاید در ظاهر این کشتی واقعی نباشد، اما از همان لحظه که ظاهر آنرا مشاهده کنید فضای یک سفر دریایی برای شما تداعی خواهد شد. دکور خاص و حرفه ای که برای این رستوران در نظر گرفته شده است در کنار محیط آرام و دریایی آن، میتواند شبی رویایی را برای شما و خانواده تان رقم بزند.

از جمله محبوب ترین غذاهای دریایی و مخصوص این رستوران میتوان به ماهی غزل آلا اشاره کرد که طرفداران بسیاری دارد. اگر گذرتان به چابکسر خورد حتما صرف یک وعده غذا در رستوران کشتی رامسر را فراموش نکنید.

آدرس رستوران کشتی: مازندران، رامسر، دریا پشته نرسیده به تلکابین

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۷۲۰۶۸۴

ساعات کار: ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

رستوران امیر شاهان شاندیز

اگر تاکنون تجربه سرو یک وعده غذایی در رستوران های شاندیز را داشته باشید میدانید که این رستوران ها به سرو غذاهای چرب و خوشمزه مطرح اند. برای تجربه خوردن یک غذای خوشمزه و چرب در این رستوران می بایست به محور رویان به سی سنگان بروید. معمولا افرادی که به مقصد جنگل سی سنگان در حرکت هستند در این رستوران توقفی کرده و شام و ناهاری میل می کنند.

آدرس رستوران امیر شاهان شاندیز: مازندران، ۵کیلومتری محور رویان به سیسنگان، رستوران امیر شاهان شاندیز

شماره تماس: ۰۱۱۴۴۶۵۶۷۶۰

ساعات کار: ۱۰ صبح تا ۱۲ شب

وبلاگ
ترندهای جدید چیست؟

پست های وبلاگ