طرح جامع سرمایه گذاری ملکی

طرح جامع سرمایه گذاری ملکی

طرح جامع سرمایه گذاری ملکی

سرمایه گذاری ملکی

معرفی فرصت های سرمایه گذاری ملکی خدمتی دیگر از سرمایه سازان در راستای سرمایه گذاری ملکی، مسکونی و تجاری برای همه دهکهای جامعه ارائه نموده است. معرفی انواع پروژه ها برای سرمایه گذاری با شرایط متنوع اقساطی نه تنها موجب افزایش تقاضا ملک و مسکن را منجر میشود بلکه باعث کاهش قیمت آنها نیز می باشد.

سرمایه گذاری ملکی روشی برای سرمایه گذاری است که بر روی خرید و فروش ملک ها (واحد های مسکونی، مغازه، هتل، بیمارستان یا کلیه عراضی معتبر سند دار) مبتنی است. در این روش، افراد با خرید خانه ها و ملک ها می توانند به عنوان مالکان این خانه ها سود داشته باشند و از آنها درآمد داشته باشند.

سرمایه گذاری ملکی به عنوان یک راه برای سرمایه گذاری پایدار قابل توصیه می باشد، زیرا ارزش خانه ها و ملک ها در طول زمان عموما به صورت مداوم افزایش می یابد.

در عوض، سرمایه گذاری ملکی ممکن است با مشکلاتی مواجه شود که مانند بازده بالا، هزینه های نگهداری و بهداشت خانه و در بعضی از موارد حتی ناتوانی در فروش خانه باشد.

طرح جامع سرمایه گذاری ملکی

مروری بر وضعیت بازار مسکن:

بر اساس آخرین تحلیل بازارهای سرمایه ای در تیرماه 1400، بازار مسکن به‌عنوان امن ترین و پر بازده ترین محمل برای سرمایه گذاری ایرانیان شناخته شد. نوسانات بازار سرمایه (بازارهای بورس، طلا، سکه، و دلار) سیر همیشه صعودی قیمت مسکن، اصلی ترین دلیل کسب این جایگاه بوده است. لکن افزایش لجام گسیخته قیمت ها در این بازار طی سال گذشته، قدرت خرید افراد را به شدت کاهش داده است. هیچ یک از طرح های دولتی هم در این میان مؤثر واقع نشدند. به ‌طوری که بنا بر اظهارات مسئولین وزارت راه و شهرسازی، به علّت کاهش ساخت‌ و ساز (کمبود عرضه در برابر حجم تقاضا)، فاصله قیمت‌های بازار و هزینه تمام‌شده ساخت، به طرز چشم گیری افزایش یافته است

طراحی سایت ومیزبانی وب در کلاب هاست

وبلاگ
ترندهای جدید چیست؟

پست های وبلاگ