رستوران هودین محمودآباد

رستوران هودین محمودآباد

رستوران هودین محمودآباد

رستوران هودین یکی از بهترین رستوران‌های محمودآباد در بلوار آزادی، نبش دریا ۱۴ قرار دارد، ساعات کاری رستوران هودین محمودآباد همه روزه از ۸ صبح تا ۲۳.۴۵، حتی در روزهای تعطیل می‌باشد که تقریبا ۱۵۰ متر تا ساحل محمودآباد فاصله دارد، در منوی رستوران هودین غذاهایی نظیر جوجه ترش، کوبیده، ماهی، باقالی پلو، ماهی کباب شکم پر، کباب ترش در کنار غذاهای سنتی شمالی و غذاهای ایرانی با کیفیت خوب سرو می‌شود.

با توجه به شهرت این برند رستورانی و موقعیت مکانی آن، قیمت غذاهای رستوران هودین محمودآباد نسبتا از حد نرمال گرانتر بوده و مالیات در نهایت روی فاکتور شما محاسبه خواهد شد، سرویس دهی خوب، دکوراسیون کلاسیک با پرسنل حرفه‌ای از دیگر ویژگی‌های این رستوران هستند، برای رسیدن به رستوران هودین محمودآباد با خودروهای سواری، نقشه این مکان را در ابتدای مطلب با نشان، بلد یا گوگل مپ استفاده کنید و در نهایت تجربیات و امتیاز خود را درباره رستوران هودین محمودآباد مازندران در بخش زیر ارسال کنید.

چطور به رستوران هودین محمودآباد برویم؟

با استفاده از اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به رستوران هودین محمودآباد را انتخاب کنید و اوقات خوشی را در آنجا سپری کنید. در نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری را هم می‌توانید ببینید. به‌عنوان مثال، راه‌های رسیدن به این مکان با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران در مورد این رستوران و مکان‌های دیگری در اطراف آن که با “قابلیت کنکاش نشان” قابل مشاهده است.

از امتیازهای خوب رستوران هودین محمودآباد این است که شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به آنجا بروید و دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید.

ساعت کاری، اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را در ادامه می‌بینید. به یاد داشته باشید در صورتی که به رستوران هودین محمودآباد رفتید، حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

وبلاگ
ترندهای جدید چیست؟

پست های وبلاگ