untitled 5

7 ترکیب رنگ جذاب طوسی در دکوراسیون منزل

7 ترکیب رنگ جذاب طوسی در دکوراسیون منزل

اگر عاشق رنگ طوسی هستید برای انتخاب و ست کردن آن با رنگ مناسب خود، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را از دست ندهید.بسیاری از ما علاقه داریم از رنگ طوسی برای دکوراسیون منزل خود استفاده کنیم؛ چرا که این رنگ ازنظر طراحان دکوراسیون نیز جزو رنگ‌های لاکچری به شمار می‌آید که با استفاده از آن خانه شما مدرن و لوکس جلوه می‌کند. اما از آنجا که این رنگ جزو رنگ‌های خنثی است، استفاده از آن به تنهایی می‌تواند باعث بی‌روح شدن محیط خانه شما شود. به همین دلیل است ما در این مطلب از دلتامگ قصد داریم 9 مکمل رنگ طوسی در دکوراسیون منزل را به شما معرفی کنیم تا با استفاده از آن‌ها بتوانید محیط خانه خود را زیباتر کنید.

انواع مکمل رنگ طوسی در دکوراسیون منزل

 

ست کردن رنگ طوسی با سایر رنگ‌ها کار چندان راحتی نیست؛ چرا که انتخاب اشتباه رنگ می‌تواند نتیجه عکس داشته باشد و چیدمان خانه شما را نامرتب نشان دهد؛ برای حل این مشکل و انتخاب بهترین ترکیب رنگ خاکستری، تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

ترکیب رنگ طوسی و سفید

سفید بهترین مکمل رنگ طوسی در دکوراسیون منزل است و باعث می‌شود آرامش خاصی در فضای خانه جریان داشته باشد. از این ترکیب رنگ بیشتر برای اتاق خواب و اتاق نشیمن استفاده می‌شود.

 

 ست کردن رنگ طوسی با مشکی

اگر سبک خهانه شما تلفیقی از مدرن و کلاسیک است و یا دوست دارید خانه را به این سبک چیدمان کنید؛ این مکمل رنگ طوسی در دکوراسیون منزل بی‌نظیر است. اگر به‌طور صحیح از این ترکیب رنگ استفاده کنید، بدون شک فضایی بدون هیاهو را برای خانه ایجاد می‌کند.

 رنگ سبز از بهترین مکمل رنگ طوسی در دکوراسیون منزل

استفاده از این ترکیب رنگ و ست کردن آن با رنگ طوسی، می‌تواند جذابیت محیط شما را چند برابر کند؛ مخصوصا اگر با رنگ سومی مانند سرمه‌ای یا آبی ترکیب شود.7 ترکیب رنگ جذاب طوسی در دکوراسیون منزل

 

ترکیب رنگ طوسی و زرد

معروف‌‌ترین و رایج‌ترین رنگی که می‌تواند با طوسی ترکیب شود، رنگ زرد است. نکته بسیار مهمی که در انتخاب این ترکیب رنگ وجود دارد، تناژ رنگ زرد است به گونه‌ای که با رنگ طوسی هارمونی داشته باشد. از این ترکیب رنگ می‌توان در محیط کار و خانه استفاده کرد؛ اما بهترین مکان برای استفاده از این ترکیب رنگ طوسی در مبلمان است؛ چرا که محیط خانه را بسیار شاد و پر انرژی می‌کند.

مطلب پیشنهادی:  5 مدل کاغذ دیواری جدید که فضای خانه را بزرگ‌تر نشان می‌دهد!

ترکیب رنگ صورتی و طوسی

رنگ طوسی جزو رنگ‌‎های خنثی است و رنگ صورتی آرامش خاصی را به همراه دارد؛ بنابراین ترکیب این دو رنگ با یکدیگر می‌تواند بسیار زیبا و تاثیرگذار باشد. از این مکمل رنگ طوسی برای اتاق نشیمن، اتاق خواب، سرویس بهداشتی و حتی جایی مثل کافه استفاده می‌شود. با استفاده از این ترکیب رنگ شما به راحتی می‌توانید از رنگ‌های دیگر برای وسایل موجود در خانه استفاده کنید.

 

ترکیب رنگ طوسی و بنفش

رنگ بنفش و طوسی، ترکیبی بسیار لوکس، شیک و پرحرارت است. اگر فضایی سرسنگین و لوکس می‌خواهید حتما به سراغ بنفش هم بروید. بهتر است این رنگ را به صورت المان‌های ریز در فضایی که رنگ اصلی آن طوسی است پخش کنید؛ اما اگر علاوه بر لوکس بودن به دنبال فضایی پرحرارت و گرم هستید، می‌توانید رنگ بنفش را محور قرار دهید و آن را ترکیب کنید. یعنی در المان‌های بیشتر و در حجم بیشتری از این رنگ استفاده کنید.

 

ترکیب رنگ آبی و طوسی

ترکیب رنگ آبی و طوسی می‌تواند فضا را بسیار آرامش‌بخش و باطراوت کند. بنابراین بهتر است از این ترکیب رنگ در دفتر کار، سرویس بهداشتی استفاده کرد؛ مزایای استفاده از رنگ آبی در کنار خاکستری این است که می‌توانید از تمام تناژهای آبی استفاده کنید.

طراحی سایت ومیزبانی وب در کلاب هاست
وبلاگ
ترندهای جدید چیست؟

پست های وبلاگ