رستوران های رویان چیست؟

رستوران های رویان چیست؟

رستوران های رویان چیست؟

شهر رویان در استان مازندران امروزه به یکی از مناطق لوکس و توریستی شمال کشور تبدیل شده و منطقه ای است که صدها ویلای لوکسش در کنار تنوعی از اقامتگاه ها باعث شده گردشگران بسیاری اوقات فراغت خود را در رویان سپری کنند. رستوران گردی در شمال یکی از محبوب ترین تفریحات میان گردشگران است و ما میخواهیم برای شما، بهترین رستوران های رویان را معرفی کنیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

 رستوران چوچاق

یکی از معروف ترین و بهترین رستوران های رویان رستوران چوچاق است که هم بخاطر غذاهای لذیذ و خوش قیمتش و هم بخاطر محیط خاص و دوست داشتنی که دارد توانسته میان شلوغ ترین رستوران های شهر قرار گیرد. رستوران چوچاق از مرکز شهر فاصله ای 6 کیلومتری دارد و در روزهای آخر هفته و تعطیلات اگر بخواهید به رستوران مراجعه کنید، با ازدحام جمعیت در این رستوران مواجه خواهید شد.

رستوران چوچاق محیطی ترکیبی دارد که آن را جذاب کرده است. از بیرون که به رستوران نگاه می کنیم، با دیوارهای آبی و نمایی مدرن و ساده ای مواجه می شویم اما در داخل رستوران، لوسترهای کلاسیک، میز و صندلی های کافه ای و ترکیب رنگ مدرن و ساده دیوارها باعث شده رستوران چوچاق محیطی خاص و متفاوتی نسبت به سایر رستوران های رویان داشته باشد. رستوران چوچاق انواع غذاهای ایران و محلی را برای مشتریان سرو می کند. در منوی رستوران غذاهایی شامل انواع کباب و جوجه، خورشت ها، ماهی، غذاهای محلی شامل میرزا قاسمی و غیره مشاهده می شود که در کنار آن ها، برنج شمالی به صورت کته زعفرانی سرو می شود.

از نظر مشتریانی که به مشتری ثابت رستوران تبدیل شده اند، رستوران چوچاق غذاهای باکیفیتی را برای مشتریانش سرو می کند که از مواد اولیه باکیفیت تهیه شده و توسط سرآشپزان مجربی هم تهیه می شوند. همچنین از همه مهم تر برای مشتریان، قیمت غذاها هم بسیار مناسب هستند و نسبت به خدمات سرویس دهی، کیفیت و حجم ارزش پرداخت چنین هزینه ای را دارند. لازم به ذکر است اگر میان بهترین رستوران های رویان تصمیم داردی به رستوران چوچاق مراجعه کنید می توانید بخاطر شلوغی رستوران از چند روز قبل میز مورد نظر خود را رزرو کنید.

آدرس رستوران چوچاق

رستوران چوچاق در غرب رویان قرار دارد و برای دسترسی به رستوران ابتدا با سه راه بلده یا سه راه اصلی رویان مراجعه کنید و از طریق جاده اصلی به سمت غرب بروید. بعد از طی کردن مسیری 6 کیلومتری وارد دوربرگردان شده و هنگامی که وارد جاده اصلی به سمت رویان شدید، پس از 400 متر رستوران را در سمت راست مشاهده خواهید کرد. همچنین در مقابل رستوران فضای پارکینگ اختصاصی هم برای مشتریان در نظر گرفته شده است.

شماره تماس رستوران چوچاق: 44650199-011

ساعت کاری رستوران چوچاق: همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 6 بعد از ظهر

 کته کبابی آذربایجان

اگر در میان رستوران های رویان به دنبال بهترین کته کبابی ها هستید، کته کبابی آذربایجان را به هیچ عنوان از دست ندهید. کته کبابی آذربایجان از نظر گردشگران و رستوران گردها یکی از بهترین کته کبابی هایی است که در شهر رویان واقع شده و غذاهای لذیذ و بی نظیری را در این رستوران می توانید سفارش دهید. کته کبابی آذربایجان از جمله رستوران های ساحلی رویان است و در دو محیط روباز و سرپوشیده از مشتریان خود پذیرایی می کند. محیط داخلی رستوران دکوراسیون ساده و در عین حال شیکی داشته و بخاطر کوچک بودن محیط داخلی رستوران، ظرفیت محدودی هم دارد اما در محیط روباز که در مقابل رستوران قرار دارد، حوضی کوچک به همراه آبنما و تخت های سنتی مختلفی قرار داده شده که در میان مشتریان هم محبوب تر هستند و اکثراً تمایل دارند در فضای باز رستوران غذای خود را میل کنند.

رستوران کته کبابی آذربایجان منویی شامل غذاهای ایرانی و محلی دارد که در کنار آن ها، کته های ناب و لذیذی سرو می شوند. اگر علاقمند به غذاهای محلی شمالی شامل میرزا قاسیم، جوجه ترش و غیره هستید این کته کبابی از نظر کیفیت، حجم و قیمت یکی از بهترین ها بوده و در صورتیکه به دنبال انواع کباب های حجیم و باکیفیت هم هستید رستوران کته کبابی آذربایجان را از دست ندهید. لازم به ذکر است کته کبابی آذربایجان از معدود رستوران های رویان است که هم برای وعده ناهار و هم برای وعده شام دیزی هم سرو می کند.رستوران های رویان چیست؟

آدرس کته کبابی آذربایجان

برای دسترسی به کته کبابی آذربایجان اگر در شهر رویان هستید به سمت سه راه بلده رفته و وارد جاده رویان به نوشهر شوید تا پس از مسافتی 6 کیلومتری، رستوران را در سمت راست جاده مشاهده کنید. رستوران کته کبابی آذربایجان در سمت ساحل قرار دارد و مجهز به پارکینگ اختصاصی برای مشتریانش هم می باشد. لازم به ذکر است در روزهای آخر هفته و تعطیلات که رستوران مملو از مشتریان است در صورتیکه جای پارک در مقابل رستوران پیدا نکردید می توانید به کوچه های مجاور رستوران مراجعه کنید.

شماره تماس کته کبابی آذربایجان: 09351250515

ساعت کاری کته کبابی آذربایجان: همه روزه از ساعت 11 ظهر الی 12 شب

 رستوران ایتالیایی ادن

غذاهای شمالی و ایرانی جذابیت های خاص خود را دارند اما برای تنوع، گردشگران به سراغ فست فودها مراجعه می کنند تا با بهترین فست فودها و غذاهای فست فودی رویان بیشتر آشنا شوند. اگر در رستوران گردی میان رستوران های رویان به دنبال فست فودها و رستوران های ایتالیایی هستید، یکی از بهترین رستوران هایی که در این شهر می توانید غذاهای ایتالیایی شامل انواع پیتزا، پاستا، استیک و غیره را سفارش دهید رستوران ایتالیایی ادن هستید.

همانند رستوران های ایتالیایی، رستوران ادن هم محیطی با نور کم، دکوراسیون جذاب و خلاقیت ستودنی برای تزئینات از جمله طراحی چراغ های دیواری به شکل پروانه و غیره دارد. رستوران ایتالیایی ادن رستورانی دو طبقه است و ظرفیت مناسبی دارد اما در روزهای آخر هفته و تعطیلات چند روزه رستوران مملو از مشتری شده و در برخی از مواقع، حتی باید زمانی را منتظر بمانید تا میزی در رستوران خالی شود.

رستوران ایتالیایی ادن منویی متنوع از غذاهای ایتالیایی و فست فودی دارد. بیشترین تنوع را پیتزاها تشکیل می دهند که مناسب هر سلیقه و ذائقه ای می باشند. در کنار پیتزاها، همبرگرها، ساندویچ ها، پاستا، استیک و غذاهای سوخاری و غیره هم سرو می شود. از نظر رستوران گردها، غذاهای رستوران ایتالیایی ادن از کیفیت بالایی برخوردار هستند و مزه خوبی هم دارند. حجم غذاها قیمتشان همانند سایر رستوران های ایتالیایی بوده و اگر علاقمند به غذاهای ایتالیایی هستید، در شهر رویان رستوران ایتالیایی ادن را از دست ندهید.

از غذاهای فست فودی رستوران که بگذریم، رستوران ایتالیایی ادن از معدود رستوران های رویان است که از 7 صبح آماده خدمت رسانی به مشتریانش بوده و برای صبح ها هم منوی اختصاصی صبحانه دارد. منوی صبحانه رستوران ایتالیایی ادن متنوع بوده و انواع صبحانه های انگلیسی و ایرانی را در خود جای داده است.

آدرس رستوران ایتالیایی ادن

رستوران ایتالیایی ادن در فاصله 5 کیلومتری غرب سه راه بلده قرار دارد. برای دسترسی به رستوران ایتالیای ادن با خودروی شخصی ابتدا مسیری 6 کیلومتری را طی کنید تا به دوربرگردان برسید. وارد جاده نوشهر به رویان شده و کمتر از یک کیلومتر رانندگی کنید تا در سمت راست جاده رستوران ایتالیایی ادن را مشاهده کنید. فضای پارکینگ بزرگی در مقابل رستوران قرار دارد و در روزهای آخر هفته بااینکه رستوران مشتریان بسیاری خواهد داشت اما همچنان جای پارک پیدا می شود و در صورتیکه جای پارک نباشد، نگهبان رستوران برای شما بهترین جای پارک در نزدیکی رستوران را پیدا خواهد کرد.

شماره تماس رستوران ایتالیایی ادن: 44650606-011

ساعت کاری رستوران ایتالیایی ادن: همه روزه از ساعت 7 صبح الی 11 شب

وبلاگ
ترندهای جدید چیست؟

پست های وبلاگ