۶۰ دکوراسیون داخلی ۲۰۲۲ در خانه های بزرگ و کوچک امروزی

۶۰ دکوراسیون داخلی ۲۰۲۲ در خانه های بزرگ و کوچک امروزی

۶۰ دکوراسیون داخلی ۲۰۲۲ در خانه های بزرگ و کوچک امروزی

طراحی و چیدمانی مناسب و موفق است که هارمونی دلخواهی میان همه لوازم و اجزای موجود در فضا ایجاد نموده و زیبایی و کاربردی بودن را به منزل ببخشد.برای رسیدن به چنین دیزاینی استفاده از ایده های مختلف و متفاوتی پیش روی شما قرار می گیرد که از جمله ی آنها می توان به اجرای نورپردازی مناسب، انتخاب صحیح و استفاده ااز نرندهای هرساله اشاره داشت. خود این ترندها نیز تنع بالایی را شامل می شوند. در ادامه قصد داریم شما را با ایده های جذاب و شیک دکوراسیون داخلی ۲۰۲۲ آشنا سازیم.

 ۶۰ایده ی شیک و زیبای دکوراسیون داخلی ۲۰۲۲

ایده آل ترین کار استفاده از ترندها چه در طراحی سنتی و چه کلاسیک می باشد که برای بکارگیری آنها می توانید از کارشناسی خبره در این کار راهنمایی بخواهید. فرش و مبلمان از اساسی ترین قسمت های طراحی به ویژه در منازل ایرانی؛ فرش و مبلمان است که نیاز به ایجاد هارمونی میان آنها می باشد. در سال ۲۰۲۲ ترندها دارای شکلی زیبا، و طرح های ساده و متداول تر خواهد بود که در آنها ردپای طرح هایی کلاسیک و قدیمی را می توان مشاهده نمود.

ترندهای دکوراسیون اصلی و مهم ۲۰۲۲

در این سال اصل بر پایه طبیعی بودن و ثبات استوار است که در آن اکسسوری ها نقش پررنگی را ایفا می کنند. جهت نورپردازی برای چنین فضایی تنها استفاده از یک لوستر در میان سقف منزل کافی نیست, بلکه از سایر منابع نور مصنوعی و در صورت موجود بودن پنجره از نور طبیعی نیز بهره ببرید. نکته ی دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد این است محیط میان مبلمان طوری برگزیده گردد که تردد آسان باشد. و اما در ادامه با ایده های بیشتری آشنا خواهید شد.

ایده استفاده از فضاهای چند کاربردی

شاید بگویید که این ایده طراحی کمی قدیمی شده است. اما یکی از ترندهای ۲۰۲۲ احیای ایده های نوستالژی و کلاسیک از جمله بکارگیری فضاهای چند منظوری یا همان چند کاربردی می باشد که در آن روش های جالب و مناسب برای بخش نمودن اتاق و کاربرد مفید از هر یک از نقاط آن می باشد. در این سال ترندها ایده های طراحی بهره بردن از آینه و شیشه به عنوان مثال دکوریجات و اکسسوری ها، دیوارها و پارتیشن های شیشه ای اوج خواهد گرفت که با این حساب اکسسوری هایی با متریال های پلاستیک و …. جای خود را به متریال های شیشه ای می دهند. یعنی برای داشتن یک طراحی ۲۰۲۲ از آینه های به تعداد و میزان زیاد استفاده کنید.

در رابطه با پارچه ترند برای دکوراسیون ۲۰۲۲ می توان گفت؛ پارچه هایی با جنس ظریف و لطیف همچون پارچه های مخملی و دیگر پارچه های پر زرق و برق و نرم تر در این سال مورد توجه و انتخاب قرار خواهند گرفت.

 

میزبانی از گل ها و گیاهان طبیعی

در این سال دعوت طبیعت و ماخوذ از آن اهمیت بالایی دارد؛ پس فضای منزل خود را با استفاده از گل ها و گیاهان طبیعی چیدمان دهید که این ایده در صورت استفاده از چوب های طبیعی و طیف های مختلف رنگ قهوه ای بسیار مناسب و تکمیلی خواهد بود. علاوه بر زیبایی غیر قابل وصفی که حضور و نمو گیاهان در فضا و روحیه شما ایجاد می کنند, موجب پاکسازی و طراوت هوای خانه شما نیز می گردد.

 

استفاده از طرح های کلاسیک و پر از نوستالژی

استفاده از این چنین طرح هایی البته به مقدار نه زیاد منزل شما را فوق العاده جذاب خواهد نمود که این بکارگیری می تواند در نقاط و کاربردهای مختلفی باشد .ایده ی دیگر استفاده از مبلمان راحتی کلاسیک برای دیزاین منزل می باشد.۶۰ دکوراسیون داخلی ۲۰۲۲ در خانه های بزرگ و کوچک امروزی

 

 بهره بردن از کناره های گرد و ایجاد حاشیه

یکی از اصلی ترین لوازم برای دیزاین ۲۰۲۲ می توانید از مبلمانی با کناره های لطیف و گرد و نیز دارای ظرافت بهره ببرید که می توانند به خوبی حضور لوازم دارای زاویه و گوشه در منزل را خنثی و به نوعی تکمیل نمایند. فضای به وجود آمده مملو از حس رمانتیک و در عین حال زندگی می باشد.

 

استفاده از کفپوش های طرحدار هندسی

کفپوش های هندسی به خصوص کفپوش های «هفت هشتی» یکی دیگر از اقلامی هستند که توسط دکوراسیون ۲۰۲۲ احیا شده و به دیزاین منازل راه می یابند. در صورتی که قصد دارید این مدل کفپوش ها را در اندازه های بزرگ تر و زیادتر مورد استفاده قرار دهید، بهتر است رنگ خنثی آن را انتخاب نمایید.

بهره بردن از رنگ های خنثی به عنوان رنگ اصلی

در رابطه با رنگ ها می توان گفت که ترکیب رنگ هایی مانند سبز خزه ای، سبز پاستیلی، پرتقالی متمایل به سرخ، و نیز رنگهای گرم و سرد قابلیت روشن تر کردن محیط داخلی شما را داشته و از ایده های جذاب این سال محسوب می شوند. اما ترند اصلی طراحی اصلی این سال بهره گرفتن از رنگ های خنثی مانند سفید، خاکستری و سیاه می باشد که با لوازم دارای رنگ سرد به خوبی سازگار شده و مکمل خوبی برای اغلب رنگ ها به شمار می روند

طراحی سایت ومیزبانی وب درکلاب هاست

 

وبلاگ
ترندهای جدید چیست؟

پست های وبلاگ