رستوران مظاهری رامسر کیست؟

رستوران مظاهری رامسر کیست؟

رستوران مظاهری رامسر کیست؟

سیری در ایران امروز با سفر به خطه شمال کشور شما را به یک رستوران بسیار نمونه همراه با غذاهای لذیذ شمالی می برد. به شهر رامسر رفته و به سراغ یکی از بهترین رستوران های رامسر که کنار سرو غذاهای ایرانی، غذاهای سنتی مازندرانی هم سرو می کنه که واقعا عالی و خوشمزه هستن.د می رویم. ستوران مظاهری از بهترین و باکیفیت ترین های رامسرِ پس حتما تستش کنین و از طعم خوب غذاها لذت ببرین. در ادامه با سیری در ایران همراه باشید.
این رستوران یکی از رستوران های با قیمت متوسط در شهر رامسر می باشد که با توجه به ساعت شروع به کار رستوران شما می توانید حتی صبحانه ای عالی را در این رستوران میل کنید. که با توجه به محل آن همیشه شلوغ است و مواد غذایی که در این رستوران مورد استفاده قرار می گیرد تازه و درجه یک باشد. منوی رستوران مظاهری بسیار متنوع است و برخورد پرسنل بسیار پسندیده می باشد که باعث می شود ویژگی های منحصر به فرد آن بیشتر دیده می شود.
چگونه بریم ؟
شما می توانید با وسیله شخصی و یا وسایل نقلیه عمومی به این رستوران رفته و اوقات خوشی را بگذرانید.
آدرس : مازندران – رامسر – نزدیک دانشگاه آزاد رامسر
تلفن : ۰۱۱۵۵۲۵۲۳۳۸
زمان : ۸ الی ۲۲

رستوران مظاهری رامسر کیست؟

طعم خوش غذای شمالی در رستوران مظاهری رامسر

غذاهای شمالی جزو خوشمزه‌ترین غذاهایی هست که به شخصه خودم توی زندگیم خوردم.

خیلی‌ها هستند که عاشق غذاهای شمالی هستن و موقع سفر به شمال ایران دوست دارن یه رستوران خوب پیدا کنن و یه غذای شمالی خودشون رو مهمون کنن.

اگه تو هم جزو این دسته از افراد هستی و عاشق غذاهای شمالی هستی بد نیست که با رستوران مظاهری رامسر آشنا شی.

رستوران مظاهری جزو باکیفیت‌ترین رستوران‌های رامسره و طرفدار‌های بسیاری داره. توی این رستوران انواع غذای سنتی و همینطور بهترین غذاهای شمالی سرو میشه.

برای رفتن به رستوران مظاهری باید به سمت دانشگاه آزاد رامسر برین. در نزدیکی این دانشگاه رستوران مظاهری قرار گرفته.

وبلاگ
ترندهای جدید چیست؟

پست های وبلاگ