معروف ترین رستوران های شمال

معروف ترین رستوران های شمال

معروف ترین رستوران های شمال

 

شهرهای شمالی ایران هر سال میزبان مسافران و گردشگران از سرتاسر ایران و حتی نقاط مختلف جهان می باشند. شهرهای شمالی برای همه ما یادآور خاطرات لذت بخشی است که از گذشته در ذهنمان حک شده است. اگر سری به مناطق سرسبز شمال زده باشید بدون شک با غذاهای خوشمزه ای که در این نواحی سرو می شود هم آشنا هستید. اصلا مهم نیست از چه شهری به سمت شمال سفر می کنید، زمانی که بوی انواع غذاهای خوشمزه شمالی به مشامتان می رسد، حتی اگر تازه غذا میل کرده باشید و اشتهای لازم را نداشته باشید باز هم وسوسه می شوید که آن ها را امتحان کنید. غذاهایی همچون میرزا قاسمی و باقلاقاتوق طرفداران زیادی در میان افراد مختلف دارند و امتحان کردنشان برای افرادی که تا به حال از این غذاها میل نکرده اند می تواند تجربه لذت بخشی باشد. اگر فرد خوش خوراکی هستید یا دوست دارید غذاهای شمالی را برای یکبار هم که شده امتحان کنید در این مقاله همراه ما باشید تا رستوران های معروف شمال را بررسی کنیم.

معروف ترین رستوران های گیلان

گیلان یکی از زیباترین شهرهای شمال به حساب می آید و غذاهای خوشمزه آن همچون کباب، ماهی سرخ شده و غذاهای محلی دیگر شهره عام و خاص است. در صورتیکه قصد سفر به گیلان را دارید می توانید سری به رستوران هایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد بزنید و از غذاهای خوش طعمی که در آن ها سرو می شود بهره ببرید.معروف ترین رستوران های شمال

رستوران محرم در رشت

برای آن هایی که عاشق پلوکبابی هستند سر زدن به رستوران محرم که در رشت واقع شده است بهترین گزینه خواهد بود. مگر می شود سری به شمال بزنید و از کباب هایی که در این ناحیه سرو می شود نچشید؟ این رستوران در مرکز شهر رشت واقع شده است و مکان خوبی برای افرادی است که عاشق طعم کباب های مختلف هستند. رستوران محرم یکی از تمیزترین رستوران های رشت به حساب می آید و در زمان هایی که شمال پذیرای مسافران زیادی است همیشه پر از مشتری است. این رستوران  غذاهای محلی زیادی را سرو می کند، اما معروف ترین غذاهای آن کباب و ماهی سرخ شده هستند.

رستوران شیلات در کیاشهر

برای افرادی که عاشق ماهی هستند و طعم آن را دوست دارند خوردن غذاهایی که با ماهی تازه سرو می شود بسیار لذت بخش خواهد بود. اگر هوس ماهی تازه کرده اید و می خواهید طعم ماهی های شمال را برای همیشه زیر دندان تان داشته باشید باید سری به رستوران شیلات در کیاشهر بزنید.

 

رستوران رازقی در رشت

رستوران رازقی یکی از زیباترین رستوران هایی است که در شهر رشت واقع شده است و در دو طبقه با چیدمانی بی نظیر در اختیار مسافران قرار دارد. افرادی که در این رستوران کار می کنند بسیار مودب هستند و غذاهای خوشمزه ای را در اختیار مسافران می گذارند. در این رستوران انواع مختلفی از غذاهای ایرانی و خارجی سرو می شود. انواع سوپ ها، سالادها، دسرها، غذاها و نوشیدنی ها در منوی رستوران رازقی دیده می شود.

رستوران زیتون رودبار

مگر می شود سری به رودبار زد و از غذاهایی که در رستوران های بی نظیر آن سرو می شود بی بهره بود؟ معلوم است که نمی شود! رستوران زیتون در رودبار یک رستورن زیبا و لوکس با نمایی جذاب است که غذاهای سنتی مختلفی را برای مشتریانش سرو می کند. این رستوران در جاده اصلی رودبار به رشت واقع شده است و می توان با خودروی شخصی به آن دست پیدا کرد.

رستوران نیلوفر آبی در بندر انزلی

رستوران نیلوفر آبی یک رستوران زیبا و دل انگیز است که وسط تالاب انزلی جا خوش کرده است. این رستوران چشم انداز زیبا و منحصر به فردی به تالاب انزلی دارد و غذا خوردن در آن می تواند بسیار لذت بخش باشد. برای اینکه بتوانید خودتان را به این رستوران جذاب برسانید باید سری به خیابان استادیوم بزنید و از آنجا سوار قایق های خود رستوران شوید. در این رستوران انواع مختلفی از غذاهای شمالی سرو می شوند و نوشیدنی های مختلفی نیز در اختیارتان قرار می گیرند. اگر می خواهید ناهار یا شام تان را در یک محیط جذاب میل کنید حتما سری به رستوران نیلوفر آبی بزنید.

رستوران هزار پله در ماسوله

عاشق آش هستید و می خواهید طعم آش های شمالی را هم بچشید؟ خوب سری به رستوران هزار پله در ماسوله بزنید. آش دوغ این رستوران در کنار سایر غذاهایی که سرو می کند از شهرت خاصی برخوردار است و چشیدن طعم آن می تواند برای هر مسافری لذت بخش باشد.

معروف ترین رستوران های مازندران

سفر به نواحی سرسبز مازندران به تنهایی می تواند برای هر فردی لذت بخش باشد. حالا چند لحظه چشمان تان را ببندید و تصور کنید در مناطق زیبا و بکر مازندران هستید و در یک رستوران منحصر به فرد غذای محلی آن منطقه را امتحان می کنید. حتی تصور کردن این صحنه نیز بسیار جذاب و هیجان انگیز است. اگر دوست دارید با رستوران های مازندران بیشتر آشنا شوید و در سفر بعدی تان به این خطه سرسبز و دوست داشتنی طعم غذاهای خوشمزه اش را هم بچشید در ادامه با ما همراه باشید.

رستوران کشتی

یکی از رستوران های زیبایی که در شهر رامسر واقع شده است رستوران کشتی نام دارد. ظاهر این رستوران به گونه ای طراحی شده است که شبیه کشتی باشد و حال و هوای سرو غذا داخل یک کشتی را به مسافران القا کند. اگر شما هم دوست دارید غذایتان را در فضایی شبیه کشتی سرو کنید نام رستوران کشتی رامسر را در فهرست رستوران هایی که باید به آن ها سر بزنید یادداشت نمایید.

طراح سایت ومیزبانی وب در کلاب هاست

وبلاگ
ترندهای جدید چیست؟

پست های وبلاگ