رستوران های برتر تهران

رستوران های برتر تهران

رستوران های برتر تهران

1-       رستوران کوهپایه

رستوران کوهپایه یک رستوران ایرانی بسیار زیبا و وسیع در دل کوه است . هم دارای سالن سرپوشیده با دکوراسیونی جذاب است و هم دارای یک فضای بزرگ مملوء از درخت و گل های زیبا می باشد . منوی غذایی آن در سطح بالا از نظر قیمتی قرار دارد .

 آدرس:  تهران –  دربند –  میدان کوهپایه

2-       رستوران نایب وزرا

رستوران نایب یکی از بهترین رستوران های تهران است که دارای قدمت 140 ساله است طی این سالیان، رستوران 5 نسل دست به دست شده است و الان دست نوادگان مرحوم غلامحسین نایب است . اگر علاقه ی زیادی به  کباب در انواع مختلف برگ ، سلطانی ، کوبیده و … دارید نایب گزینه ی مناسبی برای شما خواهد بود .

آدرس:  تهران –  خیابان عباس آباد – خیابان  وزراء- نبش کوچه یازدهم

رستوران های برتر تهران

3-       رستوران گردان برج میلاد

رستوران میلاد بزرگترین رستوران گردان جهان است ، از نظر تنوع غذا ، کیفیت و کمیت جزء رستوران های خوب محسوب می شود . تفاوت خارق العاده ای از نظر سبک پذیرایی و نوع غذاها با رستوران های خوب دیگر ندارد . مزیت آن تجربه سرو غذا در ارتفاع تقریبا 4000 متری و در رستورانی که عنوان بزرگترین رستوران گردان در جهان است . از نظر قیمت در سطح متوسط قرار دارد .

آدرس:  تهران –  بزرگراه همت غرب –  برج میلاد –  رستوران گردان برج میلاد

4-       رستوران تماشا

رستوران تماشا در طبقه ششم مرکز تجاری میلاد نور قرار دارد . دسترسی به این طبقه از سایر طبقات مجزا است و دارای دکوراسیون و فضایی متفاوت نسبت به سایر فضاهای این مجتمع است . منوی غذایی این رستوران شامل غذاهای هندی، ایتالیایی، بین المللی، مکزیکی، آسیایی – پیتزایی و بوفه غذای دریایی است . موسیقی زنده در آن جا پخش می شود و به دلیل وجود قلیان های ویژه برای افرادی که به قلیان علاقه دارند نیز مناسب است .

آدرس: تهران، شهرک غرب، میلاد نور، طبقه ۶

5-       رستوران مسلم

رستوران مسلم معروف ترین و قدیمی ترین رستوران در منطقه بازار نزدیکی سبزه میدان است . این رستوران دارای غذاهای ایرانی و سنتی فوق العاده خوشمزه ای می باشد . ته چین رستوران مسلم برای مشتریان شناخته شده و طرفداران زیادی دارد . به دلیل شلوغی رستوران همیشه برای داخل شدن به رستوران باید یک صف طولانی را برای حداقل یک ربع تحمل کنید .  این رستوران بسیار شلوغ است و بر خلاف سایر رستوران ها که اکثرا مجلل هستند فضای داخلی آن بسیار ساده است . قیمت غذاها بالا و متناسب با کیفیت آن هاست .

آدرس: تهران، خیابان پانزده خرداد،نبش سبزه میدان،کوچه ی حاج رحیم خان پلاک۴

 رستوران های برتر مشهد 

 

6-       رستوران ارم شاندیز مشهد

این رستوران در متراژی در حدود 12000 متر دارای 3 بخش رستوران سنتی ، فضای باز و سالن VIP است . محصولات لبنی که در رستوران ارم ارائه می شود ، در کارخانه ای در فضای 1000 متر در انتهای رستوران تولید می شود که این محصولات صرفا برای مشتریان رستوران ارم می باشد . منوی رستوران شامل غذاهای کباب شیشلیک، کباب برگ، جوجه کباب، چلو گوشت و چلو ماهیچه است اما غذای معروف رستوران ارم شاندیز شیشلیک است و البته سایر غذاهای آن جا از کیفیت خوبی برخوردار است .

آدرس: مشهد ،شاندیز ، نرسیده به میدان دوم ، رستوران ارم شاندیز

طراحی سایت ومیزبانی وب در کلاب هاست

وبلاگ
ترندهای جدید چیست؟

پست های وبلاگ