خرید ملک در قبرس شمالی، فروش و قیمت خانه، ویلا، آپارتمان در قبرس شمالی

خرید ملک در قبرس شمالی یکی از برترین مسیر‌های سرمایه‌گذاری در خارج کشور میباشد که شما با ساده‌ترین و سریع‌ترین روش می‌توانید اقامت دائم قبرس را اخذ کنید. با داشتن تابعیت این کشور می‌توانید در تمامی کشور‌های عضو اتحادیه اروپا زندگی کنید.

قبرس شمالی نام سومین جزیره دریا مدیترانه است که به عنوان مروارید مدیترانه هم شناخته می‌شود. این جزیره یک مسیر ارتباطی بین سه قاره آسیا و آفریقا و اروپاست.

قبرس شمالی یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری برای ایرانیان است. بعضی از ایرانیا ترجیح میدهند فرزندران خود را در دوره ابتدایی و متوسطه به قبرس بفرستند زیرا این کشور شرایط مناسبی را برای تحصیل فراهم کرده است.

قبرس شمالی فقط یک مقصد مهاجرتی برای تحصیل نیست بلکه برخی از مردم جهت فعالیت های اقتصادی خود هم راهی این کشور می شوند. از طرفی هم قبرس شمالی به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری هم به شمار می رود و هر ساله تورهای گردشگری زیادی از سمت ایران به این کشور زیبا و ساحلی سفر می کنند.

جهت خرید ملک در قبرس شمالی با بهترین و ارزان ترین قیمت با بهترین متریال ساخت میتوانید به وبسایت آقای ویلا مراجعه کنید.

فروش ملک در قبرس شمالی

جزیره زیبا قبرس در همسایگی کشور هایی مثل یونان و ترکیه قرار دارد. جزیره ای که موقعیت فوق العاده ای دارد. جزیره قبرس به دلیل امنیت بسیار بالا و مالیات پایین، عدم ورود به مسائل سیاسی و قوانین اقامتی برای مهاجر پذیری بالا این کشور به دلیل کم جمعیت بودن بومیان با عث شده خرید و فروش ملک در قبرس شمالی افزایش پیدا کند. شما می توانید جهت دیدن ملک های بیشتر در قبرس شمالی به وبسایت آقای ویلا مراجعه فرمایید.

مزایا خرید ملک در قبرس شمالی

در قبرس شمالی جهت خرید و فروش کردن خانه و ملک از پوند انگلستان استفاده می شود. وقتی خانه ای با پوند خریداری شود جهت فروش هم با پوند معامله می شود. این مزیت باعث شده که شما در هر شرایطی  ارزش و درآمد بالایی را از سرمایه گزاری به دست بیاورید.

هزینه خرید ملک در قبرس شمالی

اینکه شما بدانید چه مقدار میخواهید هزینه کنید و توقع شما از خانه ایی که میخواهید داشته باشید چیست در این کار تاثیر دارد. شما حداقل با  داشتن 1.5 میلیارد تومان میتوانید در قبرس شمالی ملک خریداری کنید.

شرایط خرید ملک در قبرس شمالی

مناطق اطراف دریای مدیترانه بهترین مقصد تعطیلات در دنیا هستند، اما بعضی از افراد فقط تعطیلات برایشان کافی نیست و میخواهند یک ملک را برای خودشان داشته باشند. قیمت ملک در قبرس شمالی از دیگر نقاط دریا مدیترانه ارزان تر است. این کشور شرایط جغرافیایی خوبی دارد و منطقه ای به دور از آلودگی است .

خرید ملک ارزان در قبرس شمالی

امروزه افراد زیادی به دنبال سرمایه گذاری بر روی مناطقی هستند که در کوتاه مدت یا بلند مدت برایشان سودآوری داشته باشد و بتوانند سرمایه خود را افزایش دهند. اگر به دنبال خرید ملک ارزان هستید قبرس شمالی گزینه مناسبی است.

 

اقامت قبرس شمالی با خرید ملک

اگر میخواهید اقامت کشور قبرس شمالی را داشته باشید، بهترین روش آن خرید ملک در قبرس شمالی است که می توانید در آن کشور به آسانی اخذ اقامت و تابعیت انجام دهید. قبرس شمالی یکی از کشور های نزدیک به ایران است که در سال های اخیر به خاطر داشتن دانشگاه های باکیفیت و مجهز، هزینه زندگی مقرون به صرفه، امکان اخذ ویزا و پاسپورت معتبر به یکی از کشور های مورد علاقه ایرانیان تبدیل شده است

قبرس شمالی برای زندگی:

یکی از جزایر بسیار زیبا و دیدنی که هر ساله گردشگران زیادی به آنجا سفر می‌کنند قبرس می‌باشد آب و هوای بسیار خوب و همچنین سواحل تمیز و آرام و صخره‌های دیدنی این جزیره را به یکی از بهترین جزیره‌ها تبدیل کرده است علاوه بر مواردی که گفته شد امنیت موجود در قبرس شمالی آن را به مکان خوبی برای زندگی تبدیل کرده. اگر بخواهیم  عوامل دیگری که قبرس شمالی را برای زندگی به مکان فوق‌العاده ای تبدیل می‌کند را نام ببریم می‌توانیم به هزینه‌های پایین زندگی کردن در قبرس نسبت به سایر کشورهای اروپایی و آمریکایی اشاره کنیم همه موارد گفته شده و موارد دیگری مانند اقتصاد رو به رشد کار، کیفیت درمانی بالا و بسیار موارد دیگر باعث شده‌اند که نتیجه بگیریم قبرس شمالی برای زندگی خوب است.

اقامت از طریق خرید ملک در قبرس شمالی:

شما وقتی که در قبرس ملکی را خریداری نمایید با یک تیر چندنشان را زده‌اید زیرا با خرید ملک در قبرس شمالی علاوه بر این که یک سرمایه گذاری پرسود را انجام داده‌اید به این طریق نیز می‌توانید اقامت در قبرس شمالی را همچنین به دست آورید.

قبرس شمالی برای مهاجرت:

برای این که شما بتوانید مهاجرت به قبرس شمالی داشته باشید از طریق راه‌های مختلفی می‌توانید اقدام به این کار کنید مانند خرید ملک در قبرس، مهاجرت برای کار یا مهاجرت تحصیلی و مواردی مانند اینها اما در بین همه‌ی مواردی که برای مهاجرت به قبرس شمالی وجود دارد بهترین و مطمئن‌ترین راه خرید ملک در قبرس می‌باشد.

سند مالکیت ملک در قبرس شمالی:

در قبرس شمالی چهار نوع سند برای مالکیت ملک وجود دارد که ما در اینجا هر چهار نوع را برایتان بیان خواهیم کرد.

  • سند مالکیت ملک ترکی
  • سند مالکیت ملک خارجی
  • سند مالکیت ملک معاوضه‌ای
  • سند مالکیت ملک از نوع معلق

شرایط و مراحل خرید ملک در قبرس شمالی:

اولین نکاتی که قبل از خرید خانه در قبرس به آنها پرداخته می‌شود این است که فردی که می‌خواهد ملک را خریداری کند هیچ گونه سوءپیشینه‌ای در هیچ کشوری نداشته باشد و از لحاظ روانی در صحت کامل به سر ببرد. بعد از این که موارد فوق بررسی شدند می‌توانید از طریق شهرداری اقدام کنید و یک پروسه تقریبا شش ماهه را سپری کنید و سپس به خرید ملک و بستن قرارداد اقدام نمایید این مواردی که گفته شد جزء قوانین خرید ملک در قبرس هستند که شما باید همه آن شرایط را مرحله به مرحله طی نمایید.

نظرات در مورد خرید ملک در قبرس شمالی:

طبق نظراتی که در گوگل ثبت شده است همه کسانی که در این کشور ملک خریداری کرده‌اند و به آنجا مهاجرت نمود‌اند چه ایرانی و چه افراد غیرایرانی همه از شرایط موجود در این کشور کاملا راضی بوده‌اند.

خرید ملک تجاری در قبرس شمالی:

خرید ملک تجاری در قبرس نیز مانند خرید ملک پروسه سخت و پیچیده‌ای را شامل نمی‌شود و فقط کافی‌است که شما ملک تجاری مورد نظر خود را پیدا کنید و سپس با صاحب ملک وارد معامله شوید و کار خرید را انجام دهید.

توصیه‌های مهم در زمینه خرید ملک در قبرس:

هنگامی که شما تصمیم به خرید ملک در قبرس را بگیرید هم می‌توانید به صورت حضوری به آنجا سفر کنید و کار خرید را انجام دهید و هم به صورت آنلاین اگر شرایط سفر را نداشته باشید اما در هر صورت برای خرید ملک حتما از وکیلی کمک بگیرید تا کارهای قانونی را برایتان انجام دهد زیرا اگر به مشکل برخوردید هزینه‌های برطرف کردن مشکل در کشور قبرس بسیار زیاد است.

سوالات متداول در خصوص خرید ملک در قبرس:

برای هر کسی که تصمیم دارد در این کشور یک ملک خریداری کند ممکن است یک سری سؤالات به وجود بیاید که ما به برخی از این سؤالات در زیر اشاره می‌کنیم.

۱)برای این که بتوانید ملکی را در قبرس خریداری کنید باید چه مدارکی را همراه داشته باشید؟

۲)چه مدت زمانی برای خرید ملک در قبرس لازم است؟

۳)هر فردی آیا می‌تواند بیش از یک ملک خریداری کند یا نه؟

واجدین شرایط خرید ملک در قبرس شمالی:

کسانی جزء واجدین شرایط خرید ملک می‌باشند که هیچ گونه سوءپیشینه‌ای نداشته باشند و از لحاظ روانی در صحت کامل باشند و همچنین نیز بودجه کافی را برای خرید ملک در دست داشته باشند کسانی که موارد بالا را داشته باشند شرایط خرید ملک در قبرس شمالی را دارا هستند و می توانند برای آن اقدام نمایند.

قبرس شمالی بهتر است یا جنوبی؟

وقتی که این کشور به دو منطقه شمالی و جنوبی تقسیم شد تمام امکانات آن بین دو تکه به طور یکسان تقسیم گردید اما اگر برای ایرانیان بخواهیم بین این دو منطقه یکی را انتخاب کنیم باید بگویم که قبرس شمالی بهتر است و مدارک به دست آمده دانشگاهی در قبرس شمالی در ایران دارای اعتبار بیشتری است تا قبرس جنوبی

قبرس شمالی به چه زبانی صحبت می کنند؟

قبرس شمالی بخشی از قبرس می‌باشد که مردم آن ترک هستند و مسلمان نیز می‌باشند زبان مردم قبرس شمالی ترکی است اما عموم مردمی که در این منطقه ساکن هستند به زبان انگلیسی نیز تسلط کامل دارند.

تحصیل در قبرس شمالی :

یکی از بهترین نقاط دنیا برای تحصیل ایرانیان قبرس است زیرا برای قبولی در دانشگاه‌های این کشور شرایط سخت دانشگاه‌های اروپایی و آمریکایی را ندارند و از لحاظ هزینه هم بسیار مقرون به صرف‌تر است.

تفریحات قبرس شمالی :

کشور قبرس جزء آن دسته از کشورهای بسیار خوش آب‌‌وهوا است که یکی از بهترین نقاط برای تفریح به حساب می‌آید در این کشور جاذبه‌های گردشگری و دیدنی بسیار فراوانی وجود دارد که شما از تماشای آن می‌توانید نهایت لذت را ببرید و همچنین نیز در آن انواع تفریحات ورزشی نیز وجود دارد که اگر شما به ورزش علاقه داشته باشید گزینه بسیار مناسبی برایتان می‌باشد.

 سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی:

دلایل زیادی وجود دارد که افراد را تشویق به سرمایه‌گذاری در این کشور می‌نماید ما در این جا آنها را برایتان بیان می‌کنیم.

  • قیمت مناسب ملک که هر ساله هم رو به رشد است و خود یک سرمایه‌گذاری پرسود به حساب می‌آید.
  • شرایط راحت و مناسب اخذ اقامت در این کشور
  • آب وهوای بسیار دلپذیر قبرس
  • جاذبه‌های تفریحی و گردشگری فراوانی که در این کشور وجود دارد و آن را به یک کشور بسیار زیبا و دیدنی تبدیل کرده است.

قیمت ملک در قبرس شمالی به پول ایران:

قیمت خرید یک ملک در قبرس شمالی بر اساس پول ایران برابر است با قیمت خرید یک ملک در شهر تهران آن هم نه در قسمت‌های مهم شهر بلکه در مناطق معمولی و حد متوسط شهر می باشد.

آینده قبرس شمالی:

آینده‌ایی که برای این کشور در نظر گرفته شده است آینده‌ای رو به رشد و پیشرفت می‌باشد مخصوصا اگر این دو کشور قبرس شمالی و جنوبی با هم متحد شوند و قبرس شمالی هم جزء اتحادیه اروپا به حساب آورده شود.

 

برای اخذ اقامت دائم قبرس شمالی، خرید ملک و سرمایه گذاری با من مشورت کنید