nody عکس رستوران کوهپایه دربند 1644762333

دربند کجا غذا بخوریم؟ (معرفی بهترین رستوران دربند)

دربند کجا غذا بخوریم؟ (معرفی بهترین رستوران دربند)

دربند منطقه‌ای از تهران که سالهاست روزانه میعادگاه تعداد زیادی از کوهنوردانی است که چه به صورت حرفه‌ای برای فتح قله‌ چه برای تفریح به سمت آن جا حرکت می‌کنند.
این منطقه خوش آب و هوا دارای رستوران‌های زیادی است و خب طبیعی است که وقتی به سمت چنین منطقه ای حرکت می‌کنید، دوست داشته باشید از بهترین رستوران دربند استفاده کنید و یا به بهترین کافه رستوران دربند بروید و ساعاتی را در آرامش بنشینید و از این فضای بی نظیر لذت ببرید.

حتی اگر اهل کوهنوردی هم نباشید برای یک بار هم که شده به سمت دربند می‌روید و از فضا و آب و هوای آن استفاده می‌کنید. شاید بخواهید بدانید بهترین کافه رستوران دربند کدام است؟ یا بهترین باغ رستوران دربند را بشناسید. حتی اگر هر هفته به سمت دربند می‌‌روید طبیعی است بخواهید با بهترین رستوران های دربند  و بهترین رستوران سعد آباد آشنا شوید.

بهترین رستوران دربند

اما بهترین رستوران دربند کدام است ؟ بهترین رستوران‌ دربند تهران را به این سادگی نمی‌توان پیدا کرد. در این متن تلاش کردیم بهترین رستوران ها دربند تهران را معرفی کنیم. در مقاله ای دیگر با بهترین رستوران فرحزاد تهران و بهترین رستوران ولنجک آشنا شوید.

۱.رستوران رٌست دربنددربند کجا غذا بخوریم؟ (معرفی بهترین رستوران دربند)

 

ابتدای دربند و در کنار تله سیژ دربند یک آسانسور قرار دارد که در طبقه دوم آن رستوران رست دربند واقع شده است. رستوران رست بهترین رستوران در دربند تهران است که پیشنهاد اولی است که به هر کسی برای صرف غذا در آن جا می‌توان داد.
رستوران رست دربند با سالن بزرگی با دیوارهای شیشه ای منظره ای بسیار تماشایی و دیدنی طراحی کرده است. اگر شانس بیاورید و در تراس برای نشستن جا باشد می توانید از مناظر زیبای این منطقه لذت ببرید.

رستوران رست دربند معمولاً شلوغ است و جای خالی برای نشستن ندارد. این بهترین رستوران دربند دارای منوی کافه و بخش غذا است که شامل انواع کباب، استیک و غذاهای دریایی می‌شود. در این رستوران اصول بهداشتی با دقت رعایت می‌شود و از نظر قیمت می‌توان رستوران رست دربند را یک رستوران گران قیمت نامید.

 

 

۲.رستوران کوهپایه دربند

 

رستوران کوهپایه دربند یکی از رستوران‌هایی است که وقتی پس از ساعت‌ها گشت در مسیر دربند می‌توانید به این رستوران لوکس پناه ببرید و ساعتهایی را کنار هم بگذرانید. رستوران کوهپایه را می‌توان بهترین رستوران دربند تهران نامید. رستوران کوهپایه فضایی بزرگ و بسیار زیبا دارد و با درخت و گل‌های زیبا با آن آب و هوای فوق العاده مکانی رؤیایی برای صرف یک غذای خوش مزه را فراهم کرده است.
رستوران کوهپایه دربند با بزرگی و فضای بی‌نظیر و دلنشینی که دارد مکانی مناسب برای برگزاری دورهمی و مهمانی است. کارکنان حرفه ای و غذاهای متنوع رستوران کوهپایه از ویژگی‌های رستوران کوهپایه است. در مطلبی دیگر نیز لیست بهترین کافه دربند را ببینید.

در رستوران کوهپایه دربند از بشقاب کباب که شامل کباب روسی تا دنده کباب کرمانشاه با کیفیت و طعم عالی سرو می‌شود. در رستوران کوهپایه دربند از میرزاقاسمی تا سوپ روز را می‌توانید به عنوان پیش غذا سفارش دهید. اگر اهل قلیان هستید در فضای باز رستوران کوهپایه قلیان نیز سرو می‌شود.

طراحی سایت ومیزبانی وب درکلاب هاست

وبلاگ
ترندهای جدید چیست؟

پست های وبلاگ