download 4

۱۰ تا از بهترین رستوران های شمال ایران و راز شهرت شان!

۱۰ تا از بهترین رستوران های شمال ایران و راز شهرت شان!

سفر به شمال ایران همواره یکی از جمله پایه ثابت ترین برنامه های مسافرتی ایرانیان است. چشیدن طعم غذاهای محلی هر بخشی از ایران را میتوان هیجان انگیزترین بخش هر مسافرتی دانست. در صورتی که قصد سفر به شمال ایران دارید پیشنهاد میکنیم در ابتدا با خوشمزه ترین غذاهای شمال ایران آشنا شوید و بعد تا انتها با ما در الی گشت همراه باشید تا شما را با بهترین رستوران های شمال ایران آشنا کنیم تا در زمانی که به این خطه از ایران سفر کردید بتوانید با دانش بیشتری به سراغ رستوران ها رفته و غذاهای آنها را امتحان کنید.

رستوران سنتی یاقوت

از جمله بهترین رستوران های شمال میتوان به رستوران سنتی یاقوت اشاره کرد. این رستوران که در شهر ایزدشهر مازندران واقع شده است را میتوان از جمله بهترین رستوران های ساحلی در مسیر بابلسر تا چالوس دانست. فضای فوق العاده و غذای به روز و سالم سبب شده است تا نام این رستوران در بین بهترین رستوران های شمال قرار گیرد.

آدرس : مازندران ، ایزدشهر روبروی گلستان ۷۶

شماره تماس : ۰۱۱۴۴۵۸۱۰۸۱ – ۰۹۱۰۰۰۳۰۱۰۸۰

ساعت کار رستوران : از ده صبح الی یک بامداد

 

رستوران اکبر جوجه رامسر

با عبور از رامسر مطمئنا نام اکبر جوجه آنرا بر روی تابلوها و بنرهای راهنما خواهید دید. این شعبه از رستوران های محبوب اکبر جوجه در شهر رامسر همچون سایر شعب اکبر جوجه به شما اکبر جوجه ای با طعم اصیل و سنتی را ارائه خواهد نمود. از نظر قیمتی میتوان اکبرجوجه رامسر را یک رستوران مقرون به صرفه دانست. در کنار اکبر جوجه که غذای اصلی این رستوران به شمار می رود میتوانید جوجه ترش را نیز امتحان کنید.

آدرس اکبر جوجه رامسر: مازندران، رامسر، بلوار امام خمینی، پلاک ۲۲

شماره تماس: ۰۰۱۱۵۵۲۱۳۹۰۵

ساعات کار: ۱۱ صبح تا ۱ شب

رستوران خاور خانوم

از جمله دیگر بهترین رستوران های شمال میتوان به رستوران خاور خانم در گیلان اشاره نمود. خاور خانم مدیر این رستوران بوده و با دستپخت خودش بهترین غذاهای محلی شمالی را برای شما طبخ و آماده سرو می نماید. برای صرف وعده غذایی بی نظیر در این رستوران می بایست به روستای سرولات در گیلان سفر کنید. در صورتی که مایلید در سفر به شمال از بهترین رستوران گیلان غذایی سنتی سفارش دهید بدون شک رستوران خاور خانم یکی از جمله رستوران هایی است که نباید چشیدن طعم غذاهای آنرا از دست داد.

آدرس رستوران خاور خانم: گیلان، روستای سرولات، جاده امینی

شماره تماس: ۰۹۱۱۳۴۴۹۴۳۴

ساعات کار: ۱۲ ظهر تا ۶ عصر

 

رستوران کشتی

رامسر را میتوان منبع بهترین رستوران های شمال دانست. یکی دیگر از این رستوران ها که در این شهر واقع شده است رستوران کشتی است. شاید در ظاهر این کشتی واقعی نباشد، اما از همان لحظه که ظاهر آنرا مشاهده کنید فضای یک سفر دریایی برای شما تداعی خواهد شد. دکور خاص و حرفه ای که برای این رستوران در نظر گرفته شده است در کنار محیط آرام و دریایی آن، میتواند شبی رویایی را برای شما و خانواده تان رقم بزند.

از جمله محبوب ترین غذاهای دریایی و مخصوص این رستوران میتوان به ماهی غزل آلا اشاره کرد که طرفداران بسیاری دارد. اگر گذرتان به چابکسر خورد حتما صرف یک وعده غذا در رستوران کشتی رامسر را فراموش نکنید.

آدرس رستوران کشتی: مازندران، رامسر، دریا پشته نرسیده به تلکابین

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۷۲۰۶۸۴

ساعات کار: ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

رستوران امیر شاهان شاندیز

اگر تاکنون تجربه سرو یک وعده غذایی در رستوران های شاندیز را داشته باشید میدانید که این رستوران ها به سرو غذاهای چرب و خوشمزه مطرح اند. برای تجربه خوردن یک غذای خوشمزه و چرب در این رستوران می بایست به محور رویان به سی سنگان بروید. معمولا افرادی که به مقصد جنگل سی سنگان در حرکت هستند در این رستوران توقفی کرده و شام و ناهاری میل می کنند.

آدرس رستوران امیر شاهان شاندیز: مازندران، ۵کیلومتری محور رویان به سیسنگان، رستوران امیر شاهان شاندیز

شماره تماس: ۰۱۱۴۴۶۵۶۷۶۰

ساعات کار: ۱۰ صبح تا ۱۲ شب

رستوران مارشوی

تعدادی از بهترین رستوران های شمال در شهر ساری واقع شده اند. از جمله این رستوران ها میتوان به رتسوران مارشوی اشاره کرد. اگر از مردم ساری در خصوص معرفی بهترین رستوران های سازی سوال کنید بدون شک نام رستوران مارشوی یکی از جمله نام هایی است که در پاسخ به این سوال خواهید شنید.

دکوراسیون داخلی بی نظیر در کنار حفظ حریم شخصی برای هر شخص و خانواده از جمله ویژگی های این رستوران به شمار می رود. باتوجه به فضای مناسبی که این رستوران از آن برخوردار است شاهد فاصله مناسب میزها از یکدیگر هستیم که راحتی خانواده را بیش از پیش فراهم آورده است. قیمت غذاهای این رستوران نسبتا بالا بوده اما کیفیت بی نظیری که ارائه میدهد توجیه پذیر است.

آدرس رستوران مارشوی ساری: مازندران، ساری، خ پیوندی، روبروی خ فدک، ابتدای پیوند ۴ پلاک ۱

شماره تماس: ۰۱۱۳۳۲۶۲۲۲۶

ساعات کار: ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب

رستوران حسن رشتی نوشهر

رستوران حسن رشتی نوشهر از جمله رستوران هایی است که اسم آن میتواند شما را به اشتباه اندازد. بسیاری از افراد بر این باورند که این رستوران در شهر مازندران واقع شده است، این در حالی است که رستوران حسن رشتی از جمله بهترین رستوران های نوشهر به حساب آمده و شما لازم است تا برای تجربه چشیدن طعم غذای این رستوران لازم است تا خود را به نوشهر برسانید.

آدرس رستوران حسن رشتی نوشهر: نوشهر، خیابان فردوسی شمالی، روبروی ترمینال فجر

شماره تماس: ۰۱۱۵۲۳۳۳۳۱۶

ساعات کار: ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب

طراحیی سایت ومیزبانی وب در کلاب هاست

وبلاگ
ترندهای جدید چیست؟

پست های وبلاگ