رستوران گردان برج میلاد

رستوران گردان برج میلاد

رستوران گردان برج میلاد معروف به رستوران تهران ۳۶۰ در ارتفاع ۲۷۶ متری و طبقه ششم برج میلاد با عنوان بزرگ‌ترین رستوران گردان و ۳۶۰ درجه دنیا شناخته می شود، سایت رسمی رستوران گردان برج میلاد را می توانید از بخش جزئیات ابتدای مطلب مشاهده کنید تا در جریان قیمت رستوران گردان برج میلاد، جدیدترین منوها و اطلاعیه‌های مهم این محل لوکس قرار بگیرید، رستوران گردان برج میلاد با ظرفیت ۳۰۰ نفر از خوش‌منظره‌ترین رستوران‌های تهران و ایران بوده که ویوی خارق العاده‌ای به نقاط مختلف شهر تهران در اختیار شما قرار می دهد. همچنین باید بدانید چه برای میل صبحانه در برج میلاد، میل ناهار یا شام تمام خدمات و غذاهای این مجموعه به صورت بوفه یا همان سلف سرویس خودمات سرو می شود.

رستوران گردان برج میلاد کجاست؟

رستوران گردان برج میلاد در برج میلاد یکی از جاهای دیدنی تهران در منطقه ۲ است، رستوران گردان برج میلاد از تفریحات لوکس تهران و البته گران قیمت پایتخت است که حداقل برای یک مرتبه تجربه میل غذا در ارتفاع ۲۷۶ متری برج میلاد برای عموم مسافران و تهران‌ها عالیست، آدرس رستوران گردان برج میلاد واقع در اتوبان همت، خروجی برج میلاد در جوار بیمارستان میلاد و شهربازی کاربازیا است.

قیمت رستوران گردان برج میلاد

قیمت ورودی رستوران گردان برج میلاد در سال جاری به ازای هر نفر ۱۵۰ هزار تومان است، البته باید دقت کنید این فقط هزینه ورودی شما به رستوران گردان میلاد است و قیمت غذاهای رستوران گردان برج میلاد به صورت جداگانه بر اساس انتخاب شما روی فاکتور نهایی اعمال می شود، قیمت ورودی ۱۵۰ هزار تومانی رستوران گردان برج میلاد فقط برای منوی سوپ و پیش غذا در بوفه بوده و قیمت بقیه غذاهای رستوران گردان برج میلاد تقریبا دو تا سه برابر نرخ عادی غذا در سایر مناطق تهران است.

منوی ناهار رستوران گردان برج میلاد

همچنین منوی نهار رستوران گردان برج میلاد این رستوران به‌صورت سفارشی و در قالب منویی مشخص از انواع غذاهای داخلی و خارجی تهیه می‌شود که در چهار دسته بشقاب ایرانی، بشقاب پرندگان، بشقاب استیک و بشقاب دریایی به‌علاوه انواع نوشیدنی که باکیفیت بالا تهیه شده‌اند قرار می‌گیرد، میزبان میهمانان در طول روز خواهد بود. بعلاوه سرویس اردو به‌صورت سلف‌سرویس در اختیار میهمانان قرار گرفته است.

رستوران گردان برج میلاد

بوفه ناهار رستوران گردان برح میلاد

در وعده ناهار تنوع غذایی بیشتر می شود. مشتریان می توانند با پرداخت ورودی بوفه ناهار از انواع غذاهای ایرانی شامل انواع خوراک ها، غذاهای برنجی، خورشت ها و در کنار آن ها از تمامی غذاهای فرنگی مانند پیتزاهای ایتالیایی، انواع پاستا، انواع استیک و غیره برخوردار شوند. طبق نظر افرادی که قبلا غذاهای رستوران گردان برج میلاد را میل کرده اند، کیفیت غذاها بی نظیر بوده و ظاهری شکیل هم دارند. لازم به ذکر است وعده ناهار در رستوران گردون برج میلاد همه روزه از ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۶:۰۰ سرو می شود. شاید جالب باشد بدانید منوی غذایی برج میلاد به ۴ دسته کلی شامل بشقاب ایرانی، بشقاب پرندگان، بشقاب استیک و بشقاب دریایی تقسیم می شود.

منوی شام رستوران گردان برج میلاد

منوی شام هم تا حدودی همانند منوی ناهار بوده و مشتریان هم می بایست هزینه ای را جهت ورودی بوفه شام رستوران پرداخت کنند. برای وعده شام در کنار غذاهای ایرانی که عمدتاً به صورت خوراک سرو می شوند و بشقاب های استیک و غیره، انواع غذاهای ایتالیایی مانند پیتزاها، سالادها و پاستاها نیز سرو می شود. لازم به ذکر است وعده شام نیز از ساعت ۲۰:۰۰ الی ۲۴:۰۰ سرو می شود.

قیمت منوی صبحانه رستوران گردان برح میلاد

قیمت منوی صبحانه رستوران گردان که به صورت بوفه ارائه می شود در سال حاری به ازای هر نفر ۴۰۰ هزار تومان است که در منوی صبحانه هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد و می توانید بدون محدودیت از سلف صبحانه غذاهایی نظیر انواع پنیر، انواع خامه، عسل، چای، شیر، نان تازه، مغز و گردو، ، پنکیک، مربا و برخی صبحانه‌های انگلیسی، نیمرو و تخم مرغ آبپز بردارید و میل کنید، ساعات کاری رستوران گردان برج میلاد در بوفه صبحانه در روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته از ۷.۳۰ صبح الی ۱۰ می باشد که بدون محدودیت می توانید تا انتها روی میز خود بنشینید و از مناظر اطراف لذت ببرید.

نزدیک‌ترین مترو به رستوران گردان برج میلاد

بهترین روش مراجعه به برح میلاد برای اینکه در ترافیک قرار نگیرید، استفاده از متروی تهران است، نزدیک‌ترین مترو به رستوران گردان برج میلاد، ایتسگاه متروی برج میلاد در خط ۷ بوده که شما را از نقاط مختلف شهر به این مکان گردشگری و تفریحی در سریع‌ترین زمان ممکن می رساند.

نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران گردان برج میلاد

اگر قصد دارید با کمک اتوبوس به برج میلاد سفر کنید، می توانید در نزدیک‌ترین ایستگاه‌های اتوبوس به رستوران گردان برج میلاد، یعنی ایستگاه اتوبوس خانه معلم و ایستگاه اتوبوس بیمارستان میلاد در بزرگراه همت پیاده شوید و از آنجا بقی مسیر را پیاده به سمت برح طی کنید.

ساعات کاری رستوران گردان برج میلاد

ساعات کاری رستوران گردان برج میلاد یا رستوران تهران ۳۶۰ همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۹ و دیگر سانس رستوران گردان برج میلاد از ساعت ۱۹.۳۰ الی ۱۲:۵۵ بامداد است، اگر حوصله شلوغی و انتظار ندارید، توصیه می کنیم در تایم ناهار و اواسط هفته در ایام غیر تعطیل راهی رستوران برج میلاد شوید تا هم ویوی بهتری داشته باشید و هم از خلوت بودن رستوران کمی آرامش بگیرید.

نقشه رستوران گردان برج میلاد

اگر با خودروی سواری قصد مراجعه به برج میلاد دارید، می توانید با لمس دکمه نقشه رستوران گردان برج میلاد در ابتدای این پست، این مکان را با کمک اپلیکیشن گوگل مپ، ویز یا نشان براحتی از هر نقطه شهر تهران مسیریابی کنید تا بدون دردسر و سوال پرسیدن به این مکان برسید، پارکینگ برج میلاد در محوطه ورودی این مجموعه قرار دارد که می توانید ماشین خود را با خیالی آسوده در آن پارک کنید.

رزرو رستوران گردان برج میلاد

برای مراجعه به رستوران تهران ۳۶۰ باید از روزهای قبل میز خود را رزرو کنید، برای رزرو میز در رستوران گردان برج میلاد و یا برای رزرو رستوران گردان برج میلاد اگر برنامه خاصی نظیر مهمانی، دورهمی، جشن تولد، ولنتاین یا غیره دارید، می توانید با شماره تلفن رستوران گردان برج میلاد که در بخش جزئیات ابتدای مطلب درج شده تماس بگیرید، دقت کنید بدون رزرو نمی توانید وارد این رستوران شوید. دقت کنید شما باید حداقل ۴۸ ساعت قبل از روز مراجعه اقدام به رزرو و تماس تلفنی با این مجموعه کنید.

سانس‌های ناهار و شام رستوران گردان برج میلاد

این مجموعه یا وبفه رستوران گردان برج میلاد دارای سه سانس مختلف است، بوفه صبحانه رستوران گردان برج میلاد که پربازدیدترین رستوران‌های تهران برای میل صبحانه است، همه روزه از ساعت ۷.۳۰ صبح الی ۱۰.۱۵ دقیقه صبح، سانس ناهار رستوران گردان برج میلاد همه روزه از ساعت ۱۲.۳۰ ظهر الی ۱۵.۱۵ و سانس شام رستوران گردان برج میلاد همه روزه از ساعت ۱۹.۳۰ عصر الی ۲۲.۳۰ شب می باشد که در حین رزرو می توانید میزهای دو نفره تا ۱۲ نفره این بوفه گردان و لاکچری را برای خود، دوستان یا اعضای خانواده رزرو کنید.

منوی غذاهای رستوران گردان برج میلاد

منوی غذاهای رستوران گردان برج میلاد بسیار مجلل و کامل ربای همه سلایق و اقشار مردم تهیه شده است، همانطور که گفتیم شما با پرداخت هزینه ورودی رستوران گردان برج میلاد فقط به پیش غذا دسترسی دارید و برای میل سایر غذاها باید هزینه پرداخت کنید، لیست غذاهای رستوران گردان برج میلاد در سال جاری به شرح زیر است :

 • جوجه کباب – گوجه کبابی – بورک گوشت – کباب کوبیده
 • ته چین مرغ – ته چین گوشت گوسفندی
 • خورشت قیمه -خورشت قورمه سبزی
 • سیب زمینی تنوری – لازانیا
 • باقالی پلو  – فسنجان با برنج ایرانی
 • ماهی به همراه سبزیجات بخارپز – ماهی سوخاری
 • چیکن استراگانف – کوفته تبریزی
 • خوراک زبان – رول فرانسوی
 • سینه بوقلمون – میگو کرانچی

منوی دسرهای رستوران گردان برج میلاد

در بخش دس یا پیش غذا، مجموعه‌ای کامل از خوشمزه‌ترین و معروف‌ترین دسرها در منوی دسرهای رستوران گردان برج میلاد تعبیه شده که طبق جدیدترین اطلاعیه این مجموعه به شرح زیر هستند :

 • موس شکلات
 • کیک قرمز مخملی – کیک سبز مخملی
 • چیز کیک – تیرامیسو کیک
 • هویج ژله – دسر ویژه ترایفل

منوی رایگان رستوران گردان برج میلاد

همانطور که در اول گفتیم شما با پرداخت هزینه ورودی این مجموعه می توانید از بخش سالاد و سوپ رایگان استفاده کنید، به غیر از غذاهای اصلی ایرانی و فرنگی، انواع سالادهای ایرانی و فرنگی، دسرهای مختلف مانند تیرامسو، ژله، موس شکلات وانواع چاشنی ها مانند ماست موسیر، ماست و خیار و غیره نیز به صورت میز اردو در کنار بوفه رستوران قرار داده شده و هیچ محدودیتی بابت استفاده از آن ها وجود ندارد.

 گردش رستوران گردان برج میلاد چجوریه؟

همانطور که از نام این بوفه رستوران مشخصه و شاید آن در فیلم و کلیپ‌های مختلف دیده باشید، رستوران به صورت یک نیم دایر و ۳۶۰ درجه است، این سازه خارق العاده از نظر معماری در هر یک ساعت ، یک دور کامل و با آرامش تمام به دور برج میلاد می پرخد و مشتریان در رستوران گردان برج میلاد و مشاهده تمام مناظر اطراف، نیازی نیست، صندلی و میزشان را تغییر دهند، رستوران گردان برج میلاد در ۶۰ دقیقه، یک دور کامل ۳۶۰ درجه می زند.

برگزاری جشن تولد در رستوران گردان برج میلاد

اگر قصد برگزاری جشن تولد در رستوران گردان تهران ۳۶۰ برج میلاد دارید و یا هر جشن دیگری نظیر مهمانی، ولنتاین، نامزدی، سور، سالگرد ازدواج، سالگرد آشنایی، روز مادر، جشن روز پدر و یا هر مهمانی کوچک دیگری می توانید با تلفن این مجموعه برای انجام امور رزرو هماهنگی تماس بگیرید، لذا در صورتی که قصد دارید جشن های تولد خود را در رستوران گردون برج میلاد برگزار کنید می بایست ابتدا هماهنگ کرده و در صورتی که قصد داشته باشید تزئینات و دکوراسیون تولد توسط رستوران انجام شود، باید هزینه جداگانه برای آن پرداخت نمایید.

بهترین زمان مراجعه به رستوران تهران ۳۶۰

از آنجایی که در اکثر روزها، گردشگران داخلی و خارجی، مشتریان و بومیان تهرانی زیادی برای میل غذا راهی این محل می شوند، معمولا در حین میل غذا سر و صدای زیادی به گوش می رسد، شاید این سر و صدا برای خیلی آزار دهنده و بد باشد، از همین رو توصیه می کنیم در خلوت‌ترین ساعات یعنی روزهای غیر تعطیل، تایم صبح و یا ساعات پایانی شب بعد از ساعت ۱۰ شب به این محل مراجعه کنید تا آرامش بیشتری داشته باشید.

سانس بانوان رستوران گردان برج میلاد

یک روز از هفته این مجموعه لوکس فقط به مشتریان خانم، دختران و دختر بچه‌ها اختصاص پیدا کرده تا آنها با خیالی راحت راهی یک رستوران تمام زنانه شوند، روزهای سه شنبه، مختص بانوان است چرا که تمامی پرسنل رستوران گردان خانم بوده و ورود آقایان در روزهای سه شنبه ممنوع می باشد.

موسیقی زنده رستوران گردان

این محل یکی از بهترین رستوران‌های تهران با موسیقی زنده است، یک پیانو نواز حرفه‌ای در طول مدت میل غذا در رستوران گردان انواع نت‌های معروف موتزارت و بتهوون را می نوازد، در طول صرف غذا از میهمانان با موسیقی زنده دل‌انگیز ایرانی که توسط پیانو نواخته می‌شود. همچنین اگر برای مناسبت خاصی میز رزرو کرده‌اید، می‌توانید از نوازنده درخواست تقدیم یک قطعه کوتاه به همراه تبریک به نام فرد مورد نظرتان را بدهید تا رویداد خود را با یک خاطره فوق‌العاده از رستوران به اتمام برسانید.

آموزش ورود به رستوران گردان

اگر برای اولین مرتبه می خواهید وارد این محل شوید نگران نباشید، بعد از اینکه بلیط ورودی خود را ۴۸ ساعت قبل تلفنی یا آنلاین خریداری کردید، می توانید همراه دوستان یا خانواده راهی برج میلاد و طبقه ششم شوید، به محض ورود یک نفر از اعضای مجموعه به استقبال شما می اید تا در پیدا کردن صندلی به شما کمک کند، بعد از نشستن هم می توانید از منوی موجود غذاهای مورد نظر خود را سفارش دهید و در همان مدت زمان انظتظار می توانید به صورت رایگان از سالاد بار رستوران تهران ۳۶۰ برای خودتان انواع سالاد یا سوپ بکشید.

رستوران گردان برج میلاد در ماه رمضان

در ماه رمضان، اینجا یکی از بهترین رستوران‌های تهران برای افطار است، در ماه مبارک رمضان سانس شام و افطار رستوران همه‌روزه از ساعت ۱۹:۳۰ الی ۲۳ میزبان علاقه‌مندان است. که در آن ابتدا با پخش اذان و سرو چای نبات سرویس دهی آغاز می شود، همچنین برای میل شام در ماه رمضان هم می توانید بعد از اتمام وعده افطار، از ساعت ۱۰ شب الی ۱ بامداد راهی این مجموعه لاکچری شوید.

معماری سالن رستوران گردان

تزئینات و معماری رستوران گردان میلاد به شدت تماشایی و دیدنی است، دکور و طراحی داخلی سالن در بازه‌های زمانی مختلف تغییر می‌کند، ولی آخرین تغییراتی که در رستوران برج میلاد صورت‌گرفته یک فضای گرم و مدرن با ترکیب رنگ‌های قرمز در قالب موکت کف سالن و تزئینات رومیزی و قهوه‌ای در قالب دیوارپوش‌ها و مبلمان چوبی و همچنین کمی رنگ‌های سرد برای تزئینات جزئی را ایجاد کرده است. البته باید بگوییم که حس و حال فضا در طول روز که نور طبیعی از پنجره‌های تمام شیشه‌ای به داخل می‌تابد با شب که نورپردازی توسط چراغ‌های آفتابی صورت می‌گیرد به هم تفاوت دارند.

پیشنهاد می‌کنیم که چه در طول روشنایی روز و چه در طول چراغانی شب، لذت استفاده از فضای دلنشین رستوران گردان برج میلاد را از دست ندهید. یکی از نکات جذابی که جدیداً به دکوراسیون مجموعه اضافه شده نصب اثر هنری شاهنامه فردوسی، اثر دست هنرمند استاد گرمچی است که در دیوار ثابت بخش مرکزی سالن غذاخوری رستوران برج نصب شده است. این اثر هنری اجازه می‌دهد در طول چرخش یک‌ساعته مجموعه خلاصه‌ای از روایت داستان شاهنامه را مرور کنید و لذت ببرید.

قیمت رستوران گردان برج میلاد برای کودکان

اگر دارای فرزند خردسال زیر ۵ سال هستید، می توانید از تمام خدمات، غذاها و بلیط ورودی رستوران برج گردان به صورت نیم بها برای کودکانتان استفاده کنید که شرط آن همراه داشتن کارت شناسایی معتبر است و در همان بخش ورودی می توانید این مبالغ را با کارت بانکی بپردازید.

تفریحات اطراف رستوران گردان

با توجه به اینکه در برح میلاد مکان‌های تفریحی و گردشگری زیادی ایجاد شده است، شما می توانید در این تهرانگردی و بعد از میل غذا راهی یکی از مجموعه‌های زیر در لیست تفریحات برج میلاد تهران شوید :

 • شهربازی موضوعی کاربازیا ویژه کودکان 
 • دلفیناریوم برج میلاد
 • پردیس سینمایی برج میلاد
 • اتاق فرار انیگما برج میلاد
 • سینما گیم برج میلاد
 • پینت بال برج میلاد
 • زیپ لاین برح میلاد
 • باشگاه اسکواش برج میلاد
 • مرکز نمایشگاهی برج میلاد
 • بولینگ برج میلاد
 • شهربازی استارلند برح میلاد
 • چرخ و فلک برج میلاد
 • فودکورت برج میلاد
 • سالن کنسرت برج میلاد

فاصله رستوران گردان برج میلاد تا مناطق دیگر تهران

در این قسمت شما را با میزان فاصله برج میلاد و رستوران گردان برج میلاد تا هتل‌های مهم تهران، مناطق مختلف، فرودگاه، راه آهن، ترمینال و خیابان‌های مهم تهران آشنا می کنیم تا بدانید بین محل شما و این رستوران بلند چقدر فاصله وجود دارد و یک برنامه تفریحی و شکمگردی بدون اتلاف وقت بچینید :

 • فاصله راه آهن تهران تا برج میلاد : ۱۵.۷ کیلومتر معادل ۳۰ دقیقه از مسیر تونل توحید
 • فاصله فرودگاه مهرآباد تا برج میلاد : ۱۱.۷ کیلومتر معادل ۲۰ دقیقه از مسیر بزرگراه شیخ فضل الله نوری
 • فاصله فرودگاه امام خمینی تا برج میلاد : ۶۲.۵ کیلومتر معادل ۹۰ دقیقه از مسیر ازاد راه تهران قم
 • فاصله ترمینال جنوب تهران تا برج میلاد : ۱۷.۶ کیلومتر معادل ۲۵ دقیقه از مسیر تونل توحید
 • فاصله ترمینال غرب تا برج میلاد : ۱۱.۵ کیلومتر معادل ۱۷ دقیقه از مسیر بزرگراه یادگار امام
 • فاصله برج آزادی و میدان آزادی تا برج میلاد : ۱۱.۷ کیلومتر معادل ۱۸ دقیقه از مسیر بزرگراه یادگار امام
 • فاصله میدان تجریش تا برج میلاد : ۱۳ کیلومتر معادل ۲۵ دقیقه از مسیر بزرگراه چمران
 • فاصله میدان ولیعصر تا برج میلاد : ۱۲.۴ کیلومتر معادل ۱۶ دقیقه از مسیر شهید مدرس و بزرگراه شهید همت
 • فاصله صادقیه تا برج میلاد : ۸.۷ کیلومتر معادل ۱۴ دقیقه از مسیر بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه شهید همت
 • فاصله اسلامشهر تا برج میلاد : ۳۳.۴ کیلومتر معادل ۴۵ دقیقه از مسیر بزرگراه آیت الله سعیدی و جاده تهران – ساوه
 • فاصله سه راه افسریه تا برج میلاد : ۲۸.۵ کیلومتر معادل ۵۳ دقیقه از مسیر بزرگراه قاسم سلیمانی
 • فاصله دریاچه چیتگر تا برج میلاد : ۱۷.۷ کیلومتر معادل ۲۴ دقیقه از مسیر بزرگراه شهید همت
 • فاصله ایران مال تا برج میلاد : ۱۷.۹ کیلومتر معادل ۲۸ دقیقه از مسیر بزرگراه شهید خرازی و بزرگراه شهید همت
 • فاصله لواسان تا برج میلاد : ۳۴.۳ کیلومتر معادل ۵۰ دقیقه از مسیر بزرگراه همت
 • فاصله فشم تا برج میلاد : ۴۴.۶ کیلومتر معادل ۷۵ دقیقه از مسیر شهید بابایی
 • فاصله دربند تا برج میلاد : ۱۴.۶ کیلومتر معادل ۲۲ دقیقه از مسیر بزرگراه چمران
 • فاصله تهرانپارس تا برج میلاد : ۱۸.۲ کیلومتر معادل ۳۰ دقیقه از مسیر فاسم سلیمانی
 • فاصله میدان ونک تا برج میلاد : ۶.۲ کیلومتر معادل ۱۲ دقیقه از مسیر بزرگراه همت
 • فاصله پل طبیعت و پارک آب و آتش تا برج میلاد : ۶.۵ کیلومتر معادل ۱۳ دقیقه از اتوبان همت
 • فاصله نلسون ماندلا تا برج میلاد : ۷.۵ کیلومتر معادل ۱۴ دقیقه از مسیر اتوبان همت
 • فاصله چهارراه ولیعصر تا برج میلاد : ۲۷ کیلومتر معادل ۴۰ دقیقه از مسیر بزرگراه آزادگان و بزرگراه شهید همت
 • فاصله مجتمع موبایل علاء الدین تا برج میلاد : ۱۴.۵ کیلومتر معادل ۲۴ دقیقه از مسیر تونل توحید
 • فاصله بازار مبل یافت آباد تا برج میلاد : ۱۶.۳ کیلومتر معادل ۲۵ دقیقه از مسیر بزرگراه یادگار امام
 • فاصله بازار مولوی تا برج میلاد : ۱۶.۹ کیلومتر معادل ۲۷ دقیقه از مسیر تونل توحید
 • فاصله پانزده خرداد و بازار تهران تا برج میلاد : ۱۸ کیلومتر معادل ۲۸ دقیقه از مسیر تونل توحید
 • فاصله کرج تا برج میلاد : ۵۱.۶ کیلومتر معادل ۷۶ دقیقه از مسیر اتوبان تهران کرج
 • فاصله شهر ری تا برج میلاد : ۳۵.۷ کیلومتر معادل ۵۴ دقیقه از مسیر بزرگراه امام علی
 • فاصله پردیس تا برج میلاد : ۴۶.۷ کیلومتر معادل ۶۷ دقیقه از مسیر اتوبان بابایی و شهید زین الدین
 • فاصله تهرانسر تا برج میلاد : ۲۰.۱ کیلومتر معادل ۳۲ دقیقه از مسیر بزرگراه آزادگان و بزرگراه شهید همت
 • فاصله نارمک تا برج میلاد : ۱۶.۶ کیلومتر معادل ۲۹ دقیقه از مسیر بزرگراه شهید زین الدین و بزرگراه همت
 • فاصله ولنجک تا برج میلاد : ۱۰.۵ کیلومتر معادل ۲۰ دقیقه از مسیر بزرگراه چمران
 • فاصله هتل اسپیناس پالاس تا برج میلاد : ۱۰.۸ کیلومتر معادل ۲۱ دقیقه از مسیر بزرگراه یادگار امام
 • فاصله هتل پارسیان استقلال تا برج میلاد : ۱۰.۴ کیلومتر معادل ۲۰ دقیقه از مسیر بزرگراه چمران
 • فاصله جردن تا برج میلاد : ۷.۵ کیلومتر معادل ۱۲ دقیقه از مسیر بزرگراه همت
 • فاصله فرشته تا برج میلاد : ۱۱.۶ کیلومتر معادل ۲۳ دقیقه از مسیر بزرگراه چمران
 • فاصله نمایشگاه بین‌المللی تهران تا برج میلاد : ۱۰.۱ کیلومتر معادل ۱۹ دقیقه از مسیر اتوبان چمران
 • فاصله مرکز خرید بام‌لند تا برج میلاد : ۱۷.۳ کیلومتر معادل ۲۹ دقیقه از مسیر اتوبان همت
 • فاصله شهرک اکباتان تا برج میلاد : ۱۱.۳ کیلومتر معادل ۲۳ دقیقه از مسیر بزرگراه ستاری و اتوبان همت

نظرات در مورد رستوران گردان برج میلاد

اکثر نظرات مردم درباره رستوران گردان برج میلاد از لحاظ کیفیت غذا در این محل منفی هستند که می توانید آنها را در انتها مطالعه کنید، اما نظرات مردم درباره رستوران گردان برج میلاد و ارتفاع بلند آن، مناظر زیبا، معماری داخلی و کلا تجربه میل غذا در بلندترین ساختمان ایران مثبت می باشد، شما هم می توانید امتیاز، نظرات و تجربیات خود را درباره رستوران گردان برج میلاد تهران در بخش زیر ارسال کنید.

طراحی سایت ومیزبانی وب در کلاب هاست

وبلاگ
ترندهای جدید چیست؟

پست های وبلاگ